Sme odborníci na liate podlahy

Nechajte si poradiť v našej novootvorenej predajni SIPE STUDIO

Keď ide o kvalitné liate podlahy, naša spoločnosť má všetky esá v rukáve. Nechajte si poradiť od skutočných odborníkov, ktorí majú vyše 20 rokov skúseností s týmto typom podlahy a vedia ho robiť naozaj bravúrne.

Čo ponúkame?

V našom štúdiu si s asistenciou skúseného personálu vyberiete zo širokej palety vzoriek epoxidových a polyuretánových liatych podláh, ktoré sú vhodné nielen do priemyselných objektov a garáží, ale v súčasnosti sa čoraz častejšie využívajú aj ako dizajnový prvok modernej architektúry. Naši skúsení odborníci vám poradia nielen s výberom, ale vykonajú aj prvotriednu realizáciu liatej podlahy vo vašom objekte či u vás doma.

Polyuretánové liate podlahy Epoxidové liate podlahy
Výber zo širokej palety farieb Dodanie a kompletná realizácia
Odborná asistencia a poradenstvo v štúdiu Vyše 20 rokov skúseností

Aké sú výhody našich liatych podláh?

Liate podlahy sú bezprašné, nenasiakavé, hygienicky a zdravotne nezávadné. Keďže nemajú žiadne ryhy, škáry ani dilatácie, sú mimoriadne ľahko udržiavané, pevné a odolné. Vďaka svojmu liatemu charakteru však dokážu pri správnej príprave vytvoriť aj mimoriadne zaujímavé vzory, vďaka čomu ich čoraz častejšie nájdete aj v moderných domácnostiach. Ak máte záujem alebo ďalšie otázky, pokojne nás kontaktujte.

Mám záujem